Anasayfa Site Haritası İletişim
Ürün Arama :
Firma Profili Haberler Referanslar Katalog İletisim
BİZDEN Kısa Kısa
Yeni web sitemiz yayına açılmıştır.
Tüm haberler
Lazerısı'nın Sektördeki 15.yılı
Tüm haberler
Bilmek Hakkınız
Vaillant İle Can Güvenliğiniz Garanti Altında, Vaillant Cihazları İle Ölümcül Bir Olay Yaşamanız Mümkün Değildir.

Vaillant’da can güvenliğiniz ve emniyetiniz her zaman ön planda tutulmaktadır.

128 yıldır sadece Almanya’da üretilen Vaillant Kombi ve Kazanlarının %90 malzemesi de Vaillant’ın kendi fabrikalarında üretilmektedir. Üretimin her aşamasında kalite kontrole tabi tutulan Vaillant cihazları bugün Avrupa’da 35 milyon insan tarafından 30 yılın üzerinde problemsiz olarak kullanılmaktadır. Bunun nedeni yüksek kaliteli malzeme kullanımı ve çok ileri teknolojiyle üretiliyor olmasıdır. Vaillant’ın tüm cihazları DIN, ISO 9001, ISO 9002 ve CE normlarına sahiptir.

Vaillant cihazlarının en önemli özelliği emniyet sistemleridir. 30 yıldan fazla size hizmet verecek Vaillant Kombi ve Kazanlarının emniyet sistemleri de cihazın ömrüne eşdeğer hassasiyetle tasarlanmıştır. Başka hiçbir cihazda olmayan bu özellikler sayesinde can güvenliğiniz uzun yıllar garanti altına alınmıştır. Şimdi Vaillant’a özgü bu özel emniyet sistemlerini inceleyelim:

VAİLLANT KOMBİLERDE bulunan baca gazı sensörünün özel yapısı ile can güvenliğinize kesin çözüm. Vaillant’ta baca gazı sensörü aspirin termostat olmayıp, ömrü sınırlı değildir. Vaillant baca gazı sensörü yıllarca problemsiz çalışır. Vaillant’ta baca gazı sensörünü iptal edemezsiniz, iptal etseniz bile cihaz çalışmaz. Kısacası Vaillant’ta bacanız çekmiyor diye emniyet sistemi ortadan kaldırıp cihazın çalıştırılması ve hayatınızın tehlikeye sokulması mümkün değildir. Üstelik baca gazı termostadı yıllarca sonsuz ömre sahiptir. Çünkü Vaillant baca gazı sensörünün sıcaklığa göre değişen iki adet direnci (PTC), kablo ile elektronik karta bağlanmıştır. Baca gazı sensörü bir problem olduğunda cihazı 15 dakika da bir sürekli kontrol eder ve sizi emniyete alır. Baca gazı sensörü sonsuz ömürlü ve özel 15 dakikada bir cihazı sürekli kontrol eden elektronik devresi ile can güvenliğinizi kesin olarak emniyete alır.

Yine Vaillant kombilerde sirkülasyon pompası çalışmadan gaz yolu açılmaz. CİHAZINIZ ÇALIŞMAZ. Özel emniyet sistemi sayesinde daha sizi olası bir arızanın başında emniyete alır. Yetersiz su emniyeti tamamen elektronik kart ve sensörlerin ortak çalışması sayesinde sağlanmakta ve cihaz kuru yanmaya ve aşırı ısınmalara karşı kesin olarak emniyet altına alınmıştır.

Vaillant kombilerde en son görev yapan limit termostad da asprin termostad değildir. Yani Vaillant kombideki en son emniyeti sağlayan termostadın da ömrü sonsuzdur. Üstelik bu termostad içinde sıvı bulunan özel bir sistemdeki sıvının genleşmesi prensibi ile çalışır. Olası bir tehlikeli durumda cihazı komple durdurur, bir daha istensede hiç kimse çalıştıramaz; kısacası sizi emniyete alır. Ancak servisin müdahalesi ile cihaz tekrar çalışabilir. Bu cihazı en son komple kilitleme sistemi Vaillant kombinin can güvenliğinize verdiği önemin bir göstergesidir.

Tüm Vaillant kombileri düşük su basıncı emniyet sistemine sahiptir. Tesisat su basıncınız düştüğünde cihazınız çalışmaz.

Tüm Vaillant cihazları otomatik kontrol setleri ile donmaya karşı emniyetlidirler.

Patenti Vaillant’a ait BY-PASS sistemi ile pompa arızası minimuma indirilmiştir.

Tüm Vaillant cihazları Vaillant Yetkili servisleri tarafından tesisat dahil kontrol edildikten sonra devreye alınmaktadır.

Vaillant’a özel servis sistemi ile özel servis araçlı cep telefonlu servis teknikleri ile 24 saat arıza bakım servis garantisi verilmektedir.

Vaillant Tüketici Club ile cumhuriyet altınları, seyahatler, armağanlar ve özel birçok hediye alabilirsiniz.

Lazer Isı, Lazerısı, lazer isi, lazer mühendislik vaillant okmeydanı bayisi, vaillant kombiler, vaillant yoğuşmalı kombi,vailant kombi,vaillant kombi servis,vaillant kombi servisi,vaillant kombi çeşitleri,vaillant kombi fiatları,vaillant kombi satış,vaillant kombi arıza, vaillant kombi bayileri,vaillant kombi bayi,vaillant hermetik kombi,vaillant kombi kampanya,vaillant kombi bakımı,vaillant kombi oda termostatı,vaillant protherm kombi,vaillant konbi, vaillant kombi 242 5,vaillant kombi montaj,vaillant kombi arızası,vaillant kombi bakım,en ucuz vaillant kombi,vaillant kombi fiyat listesi,vaillant kombi resimleri,vaillant pro kombi, vaillant proterm kombi,vaillant bacalı kombi,vaillant yoğuşmali kombi,vaillant kombi özellikleri,vaillant yoğuşmalı kombi fiyat,vaillant yoğuşmalı kombi fiyatları,vaillant vuw pro kombi, vaillant kombi modelleri,vaillant kombi ölçüleri,vaillant kombi sıcak su,vaillant kombi yetkili servis,vaillant kombi yetkili servisi,vaillant kombi yetkili servisleri,vaillant kombi teknik servis, kombi,kombi servis,kombi servisi,kombi fiatları,kombi satış,kombi bakımı,kombi markaları,kombi tesisat,doğalgaz kombi fiyatları,kombi tesisatı,yoğuşmalı kombi fiyatları,kombi radyatör fiyatları, dogalgaz kombi,kombi fiyat listesi,en ucuz kombi,kombi radyatör,kombi servisleri,elektirikli kombi,kombi kart tamiri,yoğuşmalı kombiler,hermetik kombiler,konbi,ucuz kombiler,vailant, protherm,kombiler,radyatör,doğalgaz,hermatik kombi,kombi arıza,kombi kampanya,şofben kombi,kombi panel radyatör,yedek parça kombi,kombi montaj,kombi bayileri,vaillant fiyat,kombi klima, kombi modelleri,vaillant petek,doğal gaz kombi,vaillant doğalgaz,vaillant servisleri
 
 Doğalgazın özelikleri

 Kombi Cihazı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 Vaillant servis neden merkezden yapılıyor.?

 Vaillant ile can güvenliğiniz garanti altında, Vaillant cihazları ile ölümcül bir olay yaşamanız mümkün değildir.
Haber Bülteni
En Son haberlere ve bilgilere Anında Ulaşmak için hemen kayıt yaptırın
TCMB na bağlanılamadı.
Access is denied.

Döviz Kuru
Dolar: YTL
Euro: YTL
Lazer Isı Her Hakkı Saklıdır © 2008 Smartnet Bilişim Hizmetleri
LAZER ISI TEKNİK San. Ve Tic. Ltd. Şti. Piyalepaşa Mah. Fatih Sultan Cad. No:38/A Okmeydanı / Beyoğlu / İSTANBUL
Tel : 0(212) 238 3737 - 0(212) 238 8480 Fax : 0(212) 255 0231 E-mail : lazerisi@lazerisi.com