Anasayfa Site Haritası İletişim
Ürün Arama :
Firma Profili Haberler Referanslar Katalog İletisim
BİZDEN Kısa Kısa
Yeni web sitemiz yayına açılmıştır.
Tüm haberler
Lazerısı'nın Sektördeki 15.yılı
Tüm haberler
Bilmek Hakkınız
Vaillant Servis Neden Merkezden Yapılıyor?

Servis ve yedek parça, satış sonrası hizmetlerin en başında gelen bir hizmet türüdür. Tüketiciyi direkt ilgilendiren bu hizmet ne kadar iyi yapılır ve ne kadar iyi kontrol edilirse tüketici memnuniyeti de o ölçüde büyük olur. Tüketicinin memnun olduğu bir ürün ise her zaman en çok tercih edilen üründür.

Vaillant olarak en uzun ömürlü, en kaliteli, en tasarruflu ve en emniyetli cihazları tüketiciye sunarken servis hizmetlerinde de en iyisini vermek bizlerin ana hedefidir. En iyi servis hizmeti nedir, isterseniz bunu inceleyelim.

En iyi servis hizmeti en yaygın servis hizmeti demek değildir. Her semtte servis istasyonu olan bir firma düşünün. Bu firma birden fazla servis hizmetini veren yetkili servislerini ne ölçüde eğitip, kontrol edebiliyor? Siz bu servislerden yardım istediğinizde evinize zamanında gerçekten işten anlayan, konusunda uzman bir personel gelebiliyor mu? Siz yardım istediğinizde, bu servis birimi talebinizi garanti dahili ya da harici diye gözden geçirip, daha çok ücret alabileceği garanti harici işe öncelik verebiliyor mu? Siz yardım istediğinizde, sizin cihazınızın servis ücreti, hizmet verdiği diğer markanın servis ücretlerine göre daha düşük ise önceliği diğerine veriyor mu? Evinize gelen servis elemanı cihazı yerinden söküp atölyeye götürmek isteyecek mi? Bu durumda kaç gün sıcak su ve ısıtma konforundan mahrum kalabileceksiniz? Size hemen şimdi geliyorum diyen setteki servisiniz kaç gün sonra veya siz kaç kere aradıktan sonra nihayet birisini gönderebilecek? Siz bu sürede arızalı cihazınız ile soğukta nasıl bekleyeceksiniz? Tüm bu olası soruları değerlendirdiğinizde servis biriminin yaygın olmasının, yani her köşe başında bir servis istasyonu olmasının pek önemli olmadığı görülür. Önemli olan servisin ticari zihniyetten uzak, eğitimli ve konusunda uzman hizmet anlayışıyla tüketiciye yaklaşmasıdır. Verilen günde randevusuna giden, tüketicinin probleminin yerinde ve anında çözen, güler yüzlü, özel servis araçlı, cep telefonlu, özel teçhizatlı, temiz, bakımlı ve ciddi bir servis, iyi bir servistir!

Tüm bu özellikler Vaillant servisin temel özellikleridir. Vaillant servis sorununuzu gününde, ticari zihniyetten uzak, uzman, güleryüzlü ve eğitimli teknikleriyle, ciddi ve disiplinli bir çalışma anlayışıyla çözer. Vaillant servis sistemi, bilgisayar kontrollüdür ve tüm tüketicilerimiz bilgisayarlarda tek tek takip edilir ve servis atamaları bilgisayarlarca otomatikman gerçekleştirilir.

En iyi servis hizmeti, ana firma ile muhatap olabilmektir. Vaillant hem üretici hem de kendi ürününe hizmet anlayışı ile servis veren bir firmadır. Kendi cihazını tanıyan, tüketici memnuniyeti için her türlü fedakarlığı benimseyen cihaz ve tesisatını daha devreye alırken en başta kendi koyduğu 64 maddelik tesisat şartnamesine göre kontrol eden bir firmanın servis hizmetinin de farklı olacağı kendindir. Tüketici olarak hem cihazda, hem serviste uzun yıllar ana firma ile yani üretici ile muhatap olma garantisi yalnızca Vaillant’tadır.

En iyi servis hizmeti, eve geldiğinde kendisine ek iş çıkarmayan ve buradan başka nasıl para kazanabilirim diye düşünmeyen servistir. Merkezi kontrolle verilen Vaillant servisi ticari zihniyetten uzak olduğu için, sadece işimi en iyi ve en kısa sürede yaparak tüketici memnuniyetini sağlar.

SONUÇ: Vaillant merkezden bilgisayar kontrolü; özel eğitimli, konusunda uzman teknikerler ile 24 saat içinde kendi cihazlarının ilk çalıştırma, servis, bakım ve yedek parça hizmetlerini verir. Her tüketici özel software programı sayesinde birebir takip edilir. Mobil atelye şeklindeki servis araçları her bölgede sürekli hizmete hazırdır. Tüm servis elemanlarımız cep telefonlu olup, ticari zihniyetten uzak, tüketici memnuniyetini hedefleyen bir anlayışla, zamanında kapınızı çalarlar. En iyi servis, tüketici memnuniyetini saplamaya yönelik, kontrolü ana firmanın elinde olan, ticari zihniyetten uzak servistir. Örnek mi? Vaillant servis ........... Çünkü

“Biz işimizi biliriz, işimiz tüketici memnuniyetidir”

Lazer Isı, Lazerısı, lazer isi, lazer mühendislik vaillant okmeydanı bayisi, vaillant kombiler, vaillant yoğuşmalı kombi,vailant kombi,vaillant kombi servis,vaillant kombi servisi,vaillant kombi çeşitleri,vaillant kombi fiatları,vaillant kombi satış,vaillant kombi arıza, vaillant kombi bayileri,vaillant kombi bayi,vaillant hermetik kombi,vaillant kombi kampanya,vaillant kombi bakımı,vaillant kombi oda termostatı,vaillant protherm kombi,vaillant konbi, vaillant kombi 242 5,vaillant kombi montaj,vaillant kombi arızası,vaillant kombi bakım,en ucuz vaillant kombi,vaillant kombi fiyat listesi,vaillant kombi resimleri,vaillant pro kombi, vaillant proterm kombi,vaillant bacalı kombi,vaillant yoğuşmali kombi,vaillant kombi özellikleri,vaillant yoğuşmalı kombi fiyat,vaillant yoğuşmalı kombi fiyatları,vaillant vuw pro kombi, vaillant kombi modelleri,vaillant kombi ölçüleri,vaillant kombi sıcak su,vaillant kombi yetkili servis,vaillant kombi yetkili servisi,vaillant kombi yetkili servisleri,vaillant kombi teknik servis, kombi,kombi servis,kombi servisi,kombi fiatları,kombi satış,kombi bakımı,kombi markaları,kombi tesisat,doğalgaz kombi fiyatları,kombi tesisatı,yoğuşmalı kombi fiyatları,kombi radyatör fiyatları, dogalgaz kombi,kombi fiyat listesi,en ucuz kombi,kombi radyatör,kombi servisleri,elektirikli kombi,kombi kart tamiri,yoğuşmalı kombiler,hermetik kombiler,konbi,ucuz kombiler,vailant, protherm,kombiler,radyatör,doğalgaz,hermatik kombi,kombi arıza,kombi kampanya,şofben kombi,kombi panel radyatör,yedek parça kombi,kombi montaj,kombi bayileri,vaillant fiyat,kombi klima, kombi modelleri,vaillant petek,doğal gaz kombi,vaillant doğalgaz,vaillant servisleri
 
 Doğalgazın özelikleri

 Kombi Cihazı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 Vaillant servis neden merkezden yapılıyor.?

 Vaillant ile can güvenliğiniz garanti altında, Vaillant cihazları ile ölümcül bir olay yaşamanız mümkün değildir.
Haber Bülteni
En Son haberlere ve bilgilere Anında Ulaşmak için hemen kayıt yaptırın
TCMB na bağlanılamadı.
Access is denied.

Döviz Kuru
Dolar: YTL
Euro: YTL
Lazer Isı Her Hakkı Saklıdır © 2008 Smartnet Bilişim Hizmetleri
LAZER ISI TEKNİK San. Ve Tic. Ltd. Şti. Piyalepaşa Mah. Fatih Sultan Cad. No:38/A Okmeydanı / Beyoğlu / İSTANBUL
Tel : 0(212) 238 3737 - 0(212) 238 8480 Fax : 0(212) 255 0231 E-mail : lazerisi@lazerisi.com